Skip to main content

W niedzielę zakończył się 31 Kongres PSLWMZ. Tegoroczna edycja odbyła się pod znakiem wielu jubileuszy. My też świętowaliśmy. Tematem przewodnim na stoisku było 90-lecie Vetoquinol, 10-lecie Zylkene i „roczek” produktu Felpreva. Jak co roku firma Vetoquinol Biowet była jednym ze sponsorów głównych najważniejszego spotkania polskich lekarzy weterynarii oraz ich współpracowników. Kongres odwiedziło ponad 2200 osób, ok. 50 wykładowców przeprowadziło 84 wspaniałe wykłady. Wzorem lat ubiegłych zaprosiliśmy lekarzy na nowatorski wykład dr. n. wet. Klaudiusza Szczepaniaka i lek. wet. Rafała Niziołka pt. „Ślimaki w natarciu czyli pulmoparazytologia”, podczas którego można było posłuchać świetnej minidebaty o tym, jak pasożyty mogą wpływać na układ krążenia i układ oddechowy zwierząt. Inaczej mówiąc, co robić gdy „ślimaki atakują”. Podczas Kongresu uczestnicy mieli dostęp do kongresowej aplikacji mobilnej, za pomocą której wszyscy byli informowani na bieżąco o pracy w STREFIE VETOQUINOL. Można było umówić się na spotkanie i poznać specjalną ofertę handlową. Ponadto były wysyłane powiadominia push informujące o ważnych wydarzeniach live mające miejsce w naszej strefie VIP. Pobyt w Łodzi dokumentowany był na firmowym FB. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy moc niesamowitych niespodzianek.

Trzy dni kongresu to wykłady, tysiące rozmów i wymiana doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami Kongresu i oczywiście odwiedziny na stoiskach firm.

Kolejne tak wielkie wydarzenie za rok. Czekamy i już myślimy o wykładowcach, sesji seminaryjnej i czym będziemy mogli zaskoczyć odwiedzających nas w przyszłym roku. Zapraszamy do zapisania się do firmowego newsletter’a.

P.S. Nie chcemy się chwalić, a może chcemy … Ale nasze stoisko i strefa VIP w aplikacji kongresowej były pięknie zaaranżowane i wzbudzały zachwyt u wszystkich!

stoisko kongresowe

 

kongres

kongres

kongres